Brand Guy på IDÉ House of Brands

Inspirationsbild. På bilden står det: Fullsatt
Datum / Tid


Plats

IDÉ House of Brands, Jörgen Kocksgatan 1B, Malmö

Pris

Kostnadsfritt för dig som medlem i Handelskammarens Nätverk för VD-assistenter.

Är du inte medlem i nätverket vänligen kontakta Marie Voss.

Sista anmälningsdag är den 31 januari.

Andreas Lindén mera känd som Brand Guy på LinkedIn föreläser på IDÉ. Andreas driver företaget Relativt där han utbildar inom varumärke, kommunikation och om konsten att lyckas på LinkedIn.

Vad är ett varumärke? Andreas reflektioner på varumärke och varumärkesbyggande är mycket spännande.

Mötet sker i samarbetet med vännerna på IDÉ House of Brands och det är ingen slump att det sammanfaller med deras inflyttningsfest i Malmö. IDÉ House of Brands är en totalleverantör av produktmedia. De hjälper dig hela vägen – från idé, design och koncept till produktion, lager och leverans. Tillsammans med dig och din verksamhet utvecklar de ideér som synliggör ditt företags profil och värdegrund genom kläder och produkter med profilering, gåvor, giveaways, expomaterial och specialproduktioner.

Efter föreläsningen minglar vi runt på IDÉ House of Brands under ledning av vår eminenta medlem Nina Gitsér.

Vi avslutar med något gott att äta & dricka till ett härligt nätverkande!

Denna gång är även IMA, International Management Assistants, inbjudna så passa på att skapa nya kontakter inom vår yrkesroll!

Välkomna till en festlig kväll med mycket av all!
OBS! Vi har ett begränsat antal platser och tillämpar först till kvarn!

0